Ledus noslodze

22.09.2017           Piektdiena   

Laiks      Ledus nomnieks

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U10/09

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.45         Brocēnu NBJSS U02/03

23.09.2017           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava

16.30-17.30         Publiskā slidotava ar nūjām

24.09.2017           Svētdiena   

Laiks      Ledus nomnieks

12.00-13.30         LČ U12 Brocēnu NBJSS-Pārdaugava 07                                                   

14.00-16.00         LČ U16 Kauno BTA-Pērkons                         

16.30-17.30         Publiskā slidotava

17.45-18.45         Publiskā slidotava ar nūjām

25.09.2017           Pirmdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.15-15.15         Brocēnu NBJSS U10/09

15.30-16.30         Brocēnu NBJSS U06/07

16.45-18.00         Brocēnu NBJSS U02/03

19.30-20.30         Welding/Norplast

26.09.2017           Otrdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

10.00-11.00         Rezervēts

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U08

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U04/05

18.15-19.15           SSG

19.30-20.45         Brocēni/V.S.O.P.

21.00-22.15         Melnie X /Džokeri

27.09.2017           Trešdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.00-15.00         Brocēnu NBJSS U08

15.15-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07

16.30-17.30         Brocēnu NBJSS U04/05

17.45-18.45         Brocēnu NBJSS U02/03

19.30-20.30         LANOS

28.09.2017           Ceturtdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U08/09

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U04/05

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U02/03

18.15-19.15           SSG/2010

19.30-20.45         Melnie X/Džokeri

21.00-22.15         Brocēni/V.S.O.P.

29.09.2017           Piektdiena

Laiks      Ledus nomnieks

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U10/09

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.45         Brocēnu NBJSS U02/03

30.09.2017           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

12.00-13.45         LČ U14 Brocēnu NBJSS-Pārdaugava

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava

16.30-17.30         Publiskā slidotava ar nūjām

1.10.2017             Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava ar nūjām

16.30-17.30         Publiskā slidotava