Ledus noslodze

20.04.2018           Piektdiena

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U08

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.15         Brocēnu NBJSS U02/03

21.04.2018           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

15.30-16.30         Publiskā slidotava

16.45-17.45         Publiskā slidotava ar nūjām

19.00-20.30        Rezervēts

22.04.2018           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

12.00-13.15         LČ U12 HC Klaipēda – HS Rīga 2006

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava ar nūjām

16.30-17.30         Publiskā slidotava

23.04.2018           Pirmdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.15-15.15         Brocēnu NBJSS U10/09

15.30-16.30         Brocēnu NBJSS U06/07

16.45-17.45         Brocēnu NBJSS U02/03

18.15-19.15         Publiskā slidotava

19.30-20.30         Welding/Norplast

21.15-22.15         Olybet EHL R3 divīzija PLAY-OFF Fināls

                               HK LANOS – HK HULIGAN

24.04.2018           Otrdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U08

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U04/05

18.15-19.15         SSG

19.30-20.45         Brocēni/V.S.O.P.

21.00-22.15         Melnie X/Džokeri

25.04.2018           Trešdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

08.30-13.00         Brocēnu vidusskola

14.00-15.00         Brocēnu NBJSS U08

15.15-16.15         Brocēnu NBJSS U06/07

16.30-17.30         Brocēnu NBJSS U04/05

17.45-19.00         Brocēnu NBJSS U02/03

26.04.2018           Ceturtdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

13.30-14.30         Blīdenes pamatskola

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U08/09

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U04/05

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U02/03

18.15-19.15         SSG

19.30-20.45         Melnie X/Džokeri

21.00-22.15         Brocēni/V.S.O.P.

27.04.2018           Piektdiena

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U08

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.15         Brocēnu NBJSS U02/03

19.30-20.30      Publiskā slidotava

21.00-22.00     Olybet EHL R2 divīzija Fināls

                             HK Brocēni/Lāčplēši A.I – HK Marels Būve

28.04.2018           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

12.00-13.45         LČ U14 Brocēnu NBJSS – JLSS

14.30-15.30         Publiskā slidotava

15.45-16.45         Publiskā slidotava ar nūjām

17.00-18.00         Publiskā slidotava

29.04.2018           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.00-15.15         LČ U12 HC Klaipēda – Venta 2002

15.30-16.30         Publiskā slidotava

16.45-17.45        Publiskā slidotava ar nūjām

18.00-19.00         Publiskā slidotava