Ledus noslodze

19.01.2018           Piektdiena

Laiks      Ledus nomnieks

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U08

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.45         Brocēnu NBJSS U02/03

21.15-22.15         OLYBET EHL R3 divīzija HK LANOS – HK JUST

20.01.2018           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava ar nūjām

16.30-17.30         Publiskā slidotava

21.01.2018           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

10.45-12.00         LČ U12 Brocēnu NBJSS – HS Rīga 2007

12.15-14.15         LČ U16 Brocēnu NBJSS – HC Klaipēda

14.45-16.00         LČ U12 HC Klaipēda – JLSS

16.30-17.30        Publiskā slidotava

17.45-18.45       Publiskā slidotava

22.01.2018           Pirmdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.15-15.15         Brocēnu NBJSS U10/09

15.30-16.30         Brocēnu NBJSS U06/07

16.45-18.00         Brocēnu NBJSS U02/03

18.15-19.15         Publiskā slidotava

19.30-20.30         Welding/Norplast

23.01.2018           Otrdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.20-15.20         Remtes pamatskola

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07/08

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U04/05

18.15-19.15         SSG

19.30-20.45         Brocēni/V.S.O.P.

21.00-22.15         Džokeri/Melnie X

24.01.2018           Trešdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

08.30-13.00         Brocēnu vidusskola

14.00-15.00         Brocēnu NBJSS U08

15.15-16.45         Brocēnu NBJSS U06/07

16.30-17.30         Brocēnu NBJSS U04/05

17.45-18.45         Brocēnu NBJSS U02/03

20.00-21.00         LANOS

25.01.2018           Ceturtdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

13.30-14.30         Blīdenes pamatskola

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U08/09

15.45-16.45         Brocēnu NBJSS 04/05

17.00-18.00         Publiskā slidotava

18.15-19.15          SSG

19.30-20.45         VOLKSWAGEN hokeja kauss Melnie X- Brocēnu NBJSS  U02/03

21.00-22.15         Brocēni/V.S.O.P.

26.01.2018           Piektdiena

Laiks      Ledus nomnieks

13.30-14.30         Brocēnu NBJSS U10/09

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U08

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U07/06

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U04/05

18.30-19.45         Brocēnu NBJSS U02/03

21.00-22.00         OLYBET EHL R3 divīzija HK LANOS – HK Mālpils

27.01.2018           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

12.00-13.30         LČ U14 HC Klaipēda -Prizma

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava ar nūjām

16.30-17.30         Publiskā slidotava

28.01.2018           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.30-15.30         Publiskā slidotava

15.45-16.45         Publiskā slidotava ar nūjām

17.00-18.00         Publiskā slidotava