Ice rink schedule

15.02.2019           Piektdiena

14.00-15.00         Brocēnu NBJSS U-11 AB

15.15-16.15         Brocēnu NBJSS U-9

16.30-17.30         Brocēnu NBJSS U-13

17.45-18.45         Brocēnu NBJSS U-15/U17

19.00-20.15         Brocēnu NBJSS U-17

16.02.2019           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

9.45 -10.45          VĀRTSARGI

12.30-14.30         LČ U17 Kauno BTA – LSSS

15.00-16.00         Brocēnu novads Publiskā slidotava veselības veicināšanai

16.30-17.45         LČ U13 B Kauno BTA-HK Venta 2002

18.00-19.00         Publiskā slidotava

17.02.2019           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

13.00-14.30         LČ U15 B Brocēnu NBJSS –Valmieras HK/BSS

15.00-16.00        Publiskā slidotava

17.00-18.00         Publiskā slidotava ar nūjām

18.15-19.15         Publiskā slidotava

18.02.2019           Pirmdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.30-15.30         Brocēnu NBJSS U-11B

15.30-16.30         Brocēnu NBJSS U-11A

16.45-17.45         Brocēnu NBJSS U-13

18.00-19.00         Publiskā slidotava

19.30-20.30         Norplast

19.02.2019           Otrdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

14.30-15.30         Gaiķu pamatskola

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U-13

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U-15/U-17

18.30-19.30         Interešu izglītība

19.45-20.45         Džokeri./Brocēni

21.00-22.15         V.S.O.P./Melnie X

20.02.2019           Trešdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

08.30-13.00         Brocēnu vidusskola

15.30-16.45         Brocēnu NBJSS U-9/U-11 AB

17.00-18.00         Brocēnu NBJSS U-15

18.30-19.45         Brocēnu NBJSS U-17

21.02.2019           Ceturtdiena

Laiks      Ledus Nomnieks

13.30-14.30         Blīdenes pamatskola

14.45-15.45         Brocēnu NBJSS U-11 B

16.00-17.00         Brocēnu NBJSS U-11A/U-13

17.15-18.15         Brocēnu NBJSS U-15/U-17

18.30-19.30         Interešu izglītība

19.45-20.45         Melnie X/V.S.O.P.

21.00-22.15         Brocēni/Džokeri

22.02.2019           Piektdiena

14.00-15.00         Brocēnu NBJSS U-11 AB

15.15-16.15         Brocēnu NBJSS U-9

16.30-17.30         Brocēnu NBJSS U-13

17.45-18.45         Brocēnu NBJSS U-15/U17

19.00-20.15         Brocēnu NBJSS U-17

23.02.2019           Sestdiena

Laiks      Ledus nomnieks

9.45 -10.45          VĀRTSARGI

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.15-16.15         Publiskā slidotava ar nūjām

16.30-17.30         Publiskā slidotava

24.02.2019           Svētdiena

Laiks      Ledus nomnieks

14.00-15.00         Publiskā slidotava

15.30-16.45         LČ U11 A HK Klaipēda-THK/Talsu NSS

17.00-18.00         Publiskā slidotava ar nūjām

18.15-19.15         Publiskā slidotava