IMG_1777Latvijas bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēm hokejā pirmās spēlēs jau šajās brīvdienās!

Sestdien (6. septembrī) plkst. 12.00-13.45 LČ U14 NBSS Brocēni-Venta 2002

Svētdien (7. septembrī) plkst. 12.00-13.45 LČ U12 NBSS Brocēni-HK Tukums

afisa

Ar Brocēnu amatieru hokeja čempionāta nolikumu un pietikuma anketu var iepazīties šeit –> brocenu_nolikums, pieteikuma_anketa

1. un 2. septembrī ledus tehniskā apokope (slidošana uz ledus nebūs pieejama)!

No 15. līdz 16. augustam norisināsies ”Balex Metal kauss 2014″.

Piedalās 2005. gadā dzimušie bērni un jaunāki.

IMG_0213

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJaundibinātais hokeja klubs “Liepāja” piektdien pārbaudes spēlē Brocēnos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Kazahstānas klubam Atirau “Beibaris”, kuru pārstāv Latvijas hokeja vārtsargs Māris Jučers.

Vienīgos vārtus liepājnieku labā guva Toms Tiļļa, kurš trešās trešdaļas pirmajā minūtē panāca neizšķirtu 1:1, pārspējot Māri Jučeru, kurš Kazahstānas kluba vārtus sargāja trešajā trešdaļā.

Pēcāk sekojušajos pēcspēles metienos Kazahstānas klubs bija pārāks ar 3:2.