SĀKUMS
SPORTA HALLE
LEDUS HALLE
STADIONS
SPORTS
KAFEJNĪCA
KONTAKTI

SADARBĪBAS PAERTNERI
SKAITĪTĀJS
Top.LV
Ledus grafiks

14.04.2014

Pirmdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

8.30-14.00

Brocēnu VSK - REZERVĒTS

x

 

x

x

14.15-15.15

Brocēnu BJSS 04;05

 

x

   

15.30-16.30

Brocēnu BJSS 01;00

     

x

16.45-17.45

Brocēnu BJSS 02;03

x

     

18.00-19.00

Brocēnu BJSS 05;06;07;08

 

x

   

19.15-20.15

Welding / Norplast

x

 

x

 
           

15.04.2014

Otrdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

8.30-14.00

Brocēnu VSK  - REZERVĒTS

 

x

 

x

14.30-15.30

Brocēnu BJSS 04;05;06

x

 

x

 

15.45-16.45

Brocēnu BJSS 02;03

     

x

17.00-18.15

Brocēnu BJSS 00;01

 

x

   

18.30-19.30

Brocēni / Brocēnu BJSS 97;98

   

x

x

19.45-20.45

Melnie X

x

x

   
           

16.04.2014

Trešdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

8.30-14.00

Brocēnu VSK  - REZERVĒTS

 

x

   

14.15-15.15

Gaiķi / Remte

x

     

15.30-16.45

Brocēnu BJSS 06;07

 

x

   

17.00 -18.30

Brocēnu BJSS 02;03

     

x

18.45-19.45

Saldus novada dome

   

x

 

20.00-21.30

Stende

x

x

   
           

17.04.2014

Ceturdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

8.30-13.00

Brocēnu VSK  - REZERVĒTS

x

     

13.30-14.30

Blīdenes pamatskola

   

x

 

15.30-17.00

LČ U14 Brocēnu NBJSS- Prizma/Pārdaugava 00

x

   

x

17.15-18.15

Brocēnu BJSS 05;06;07;08

 

x

   

18.30-19.30

Brocēni/Brocēnu BJSS 97;98

   

x

x

19.45-20.45

Melnie X

x

x

   
           

18.04.2014

Piektdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

14.30-15.30

Publiskā slidotava

       

16.00-17.00

Publiskā slidotava

x

     

17.15-18.15

Publiskā slidotava

x

     

18.30-19.30

Publiskais hokejs

   

x

 

19.45-21.15

Stende

 

x

 

x

21.30-22.30

Publiskā slidotava

x

     
           

19.04.2014

Sestdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

10.00-11.30

 Brocēnu BJSS 05;06;07;08

   

x

x

12.00-13.45

LČ U12 Pārdaugava 03 - Jantarnaja zvezda

x

x

   

15.00-16.45

LČ U12 Jantarnaja zvezda - Pārdaugava 03

x

x

   

17.00-18.00

Publiskā slidotava

x

     

18.15-19.15

Publiskā slidotava

x

     
           

20.04.2014

Svētdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

12.30-13.30

Publiskā slidotava

x

     

13.45-14.45

Publiskā slidotava

x

     

15.00-16.00

Publiskais hokejs

   

x

 

 

 

       

21.04.2014

Pirmdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

11.45-12.45

Publiskā slidotava

x

     

13.00-14.00

Publiskā slidotava

x

     

14.15-15.15

Brocēnu BJSS 04;05

 

x

   

15.30-16.30

Brocēnu BJSS 01;00

     

x

16.45-17.45

Brocēnu BJSS 02;03

x

     

18.00-19.00

Brocēnu BJSS 05;06;07;08

 

x

   

19.15-20.15

Welding / Norplast

x

 

x

 
           

22.04.2014

Otrdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

14.30-15.30

Brocēnu BJSS 04;05;06

x

 

x

 

15.45-16.45

Brocēnu BJSS 02;03

     

x

17.00-18.15

Brocēnu BJSS 00;01

 

x

   

18.30-19.30

Brocēni / Brocēnu BJSS 97;98

   

x

x

19.45-20.45

Melnie X

x

x

   
           

23.04.2014

Trešdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

14.15-15.15

Gaiķi / Remte

x

     

15.30-16.45

Brocēnu BJSS 06;07

 

x

   

17.00 -18.30

Brocēnu BJSS 02;03

     

x

18.45-19.45

Saldus novada dome

   

x

 

20.00-21.30

Stende

x

x

   
           

24.04.2014

Ceturdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

13.30-14.30

Blīdenes pamatskola

   

x

 

14.45-15.45

Brocēnu BJSS 04;05

 

x

   

16.00-17.00

Brocēnu BJSS 00;01

   

x

 

17.15-18.15

Brocēnu BJSS 05;06;07;08

 

x

   

18.30-19.30

Brocēni/Brocēnu BJSS 97;98

   

x

x

19.45-20.45

Melnie X

x

x

   

18.30-19.30

Brocēni/Brocēnu BJSS 97;98

   

x

x

19.45-20.45

Melnie X

x

x

   
           

25.04.2014

Piektdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

14.30-15.30

Brocēnu BJSS 04;05;06

 

x

 

x

15.45-16.45

Brocēnu BJSS 02;03

x

 

x

 

17.00-18.15

Brocēnu BJSS 00;01

     

x

18.30-19.30

Brocēnu BJSS vārtsargi

x

     

19.45-21.15

Stende

 

x

 

x

21.30-22.30

Publiskā slidotava

x

     
           

26.04.2014

Sestdiena

 

Ģērbtuves

 

Laiks

Ledus Nomnieks

1.ģ.

2.ģ.

3.ģ.

4.ģ.

10.00-11.30

 Brocēnu BJSS 05;06;07;08

   

x

x

12.00-13.00

Publiskā slidotava

x

     

13.15-14.15

Publiskā slidotava

x

     

14.30-16.15

LČ U12 Svetlogorets - Tukuma HK

 

x

x

 

16.30-18.00

LČ U14 Jantarnaja zvezda - HK Ako

x

   

x

 
Copyright © Brocenusc.lv 2006